KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507246

nr 1550 7246

Blandteknik

Jan Andrzej Piwarski, Österlånggatan. Signerad. Blandteknik, bildmått: 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 50x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:31:39